UKV natjecanje U nedjelju, 7. prosinca 2014 pet članova našeg kluba sudjelovalo je na HamFestu u organizaciji Radio kluba Lipik; 9A4U, kako bi preuzeli plaketu za osvojeno 2. mjesto u svojoj kategoriji i diplomu za sudjelovanje u UKV natjecanju "Lipik 2014".
HamFest je lijepa prilika, osim za preuzimanje medalja, plaketa i diploma, za međusobno druženje radioamatera iz cijele Hrvatske i susjednih zemalja, a naši mladi Marija; 9A3GSA i Zvonimir; 9A5DSZ su po prvi puta sudjelovali na ovakvom druženju. A ovaj HamFest u Lipiku je bio vrlo osobit i interesantan jer su službeni dio vodili mladi iz radio kluba domaćina koji su i osmislili izgled lijepe diplome.


Plaketu za osvojeno 2. mjesto je za naš klub, uz predsjednika Danijela 9A3GDB preuzela Marija 9A3GSA koju joj je uručio predsjednik HRS-a Zdenko Blažičević; 9A2HI.
Zahvaljujemo domaćinu na srdačnom prijemu, lijepoj organizaciji i jako finom ručku sa željom da se natječemo i družimo i slijedeće godine!

 

Fotogaleriju pogledajte ovdje.

Additional information