UKV natjecanje 19. listopada 2014 članovi našeg kluba ponovno su sudjelovali na UKV natjecanju kojeg smo odradili u portablu, iz planinarskog doma "Puntijarka", na visini od 970 metara nadmorske visine. Organizator ovog natjecanja je bio radioklub iz Lipika.
Za naš klub, pod znakom 9A1CBT natjecalo se osam članova, od kojih je bilo petero mladih, što nam je posebno zadovoljstvo jer su svi oni imali prilike držati veze i osvajati bodove u natjecanju.

 

Tako je naša najmlađa članica Marija Sentkiralj, koja je nekoliko dana ranije položila radioamaterski ispit, imala priliku održati svoje prve veze u natjecanju. Uz nju su tu bili i Mihael 9A6JWM, Zvonimir 9A5DSZ, Nataša 9A3GNB, Ivan 9A3GBI, David 9A3GBD, Gabrijel 9A3GBG i Danijel 9A3GDB.
Sa održanih i priznatih 86 veza osvojili smo 2. mjesto u kategoriji više operatora samo FM način rada, što je posebno razveselilo naše najmlađe članove koji su sudjelovali u ovom natjecanju.

 

Fotogaleriju pogledajte ovdje.

Additional information